« Visa vecka 43 V.44  Visa vecka 45 »

Salmingplanen
mån  28/10 tis  29/10 ons  30/10 tor  31/10 fre  1/11 lör  2/11 sön  3/11
07-08
07:00-08:00
21:00-23:00
07:00-08:00
21:00-23:00
07:00-08:00
16:00-17:00
22:00-23:00
07:00-08:00
16:00-17:00
22:00-23:00
07:00-08:15
12:00-16:00
18:45-19:00
21:30-23:00
07:00-10:00
11:30-13:30
15:30-23:00
07:00-09:30
14:00-15:00
21:00-23:00
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
Stadaxplanen
mån  28/10 tis  29/10 ons  30/10 tor  31/10 fre  1/11 lör  2/11 sön  3/11
07-08
07:00-08:00
16:00-17:00
21:00-23:00
07:00-08:00
21:30-23:00
07:00-08:00
16:00-16:45
22:00-23:00
07:00-08:00
22:00-23:00
07:00-12:00
13:30-16:15
18:45-23:00
07:00-09:00
11:00-11:30
13:00-23:00
07:00-09:00
13:30-17:00
18:00-19:00
20:00-23:00
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
Dina Försäkringarplanen
mån  28/10 tis  29/10 ons  30/10 tor  31/10 fre  1/11 lör  2/11 sön  3/11
07-08
16:00-17:00
21:30-23:00
22:00-23:00
16:00-16:45
20:30-23:00
16:00-17:00
22:00-23:00
07:00-16:30
19:00-23:00
07:00-09:00
12:30-23:00
07:00-09:00
15:00-18:00
20:00-23:00
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
Teorirum
mån  28/10 tis  29/10 ons  30/10 tor  31/10 fre  1/11 lör  2/11 sön  3/11
07-08
07:00-17:00
18:30-23:00
07:00-18:30
19:45-23:00
07:00 - 23:00
07:00-18:00
19:00-19:30
20:30-23:00
07:00-16:30
17:30-23:00
07:00-10:00
11:00-23:00
07:00-12:00
20:00-23:00
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
Teorirum, entré
mån  28/10 tis  29/10 ons  30/10 tor  31/10 fre  1/11 lör  2/11 sön  3/11
07-08
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
Breareds hallen
ons  30/10
16:00 - 19:00
16-17
17-18
18-19
Matcher
Salmingplanen
Warberg - IBF Herr div 1Warberg IBF - IBK Puma, 19:00. DM Herr Kvartsfinal2019-10-2818:30-21:00
Warberg - IBF Dam19:30 Warberg IBF - Tvååker IBK DM-semifinal2019-11-0119:00-21:30
Warberg - F07/0814:00 Warberg IBF - Träslövsläge IF2019-11-0213:30-15:30
Warberg - P06 Svart10:00 Warberg IBF - Kustens IF2019-11-0309:30-11:30
Warberg - F05/0612:00 Warberg IBF - Onsala IBK2019-11-0311:30-14:00
Warberg - Herr18:00 Warberg IC - Mullsjö AIS2019-11-0315:00-21:00

Stadaxplanen

Dina Försäkringarplanen

Teorirum

Teorirum, entré

Teorirum, entré
Sparbanken Wictory Center
 DATUM TID LAG MOTSTÅNDARE
 191102 14:00  F 07/08    Träslövsläge
 191102 16:00 Dam Div2    Tvååkers
 191103 10:00  P 06 Svart    Kustens
 191103 12:00 F 05    Onsala
 191103 16:00 Herr A    Mullsjö AIS
2