« Visa vecka 44 V.45  Visa vecka 46 »

Unihocplanen
mån  6/11 tis  7/11 ons  8/11 tor  9/11 fre  10/11 lör  11/11 sön  12/11
07-08
07:00-17:00
21:30-23:00
07:00-16:00
22:00-23:00
07:00-16:00
21:00-23:00
07:00-16:00
22:15-23:00
07:00-16:00
21:00-23:00
07:00-08:30
12:30-14:00
15:30-23:00
07:00-08:30
19:15-23:00
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
Stadaxplanen
mån  6/11 tis  7/11 ons  8/11 tor  9/11 fre  10/11 lör  11/11 sön  12/11
07-08
07:00-17:00
21:45-23:00
07:00-17:00
20:45-23:00
07:00-17:00
21:15-23:00
07:00-16:00
21:15-23:00
07:00-16:00
18:30-23:00
07:00-09:00
16:45-23:00
07:00-09:00
19:15-23:00
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
Dina Försäkringarplanen
mån  6/11 tis  7/11 ons  8/11 tor  9/11 fre  10/11 lör  11/11 sön  12/11
07-08
07:00-17:00
21:45-23:00
07:00-17:00
21:00-23:00
07:00-17:00
21:45-23:00
07:00-17:00
21:15-23:00
07:00-15:45
18:30-23:00
07:00-09:00
13:30-23:00
07:00-09:00
12:15-23:00
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
Teorirum
mån  6/11 tis  7/11 ons  8/11 tor  9/11 fre  10/11 lör  11/11 sön  12/11
07-08
07:00-17:00
21:00-23:00
07:00-17:00
18:00-23:00
07:00-17:00
19:00-23:00
07:00-18:00
22:00-23:00
07:00-16:00
20:00-23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
Teorirum, entré
mån  6/11 tis  7/11 ons  8/11 tor  9/11 fre  10/11 lör  11/11 sön  12/11
07-08
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
Träningsyta SWC
mån  6/11 tis  7/11 ons  8/11 tor  9/11 fre  10/11 lör  11/11 sön  12/11
07-08
07:00-17:00
20:30-23:00
07:00-17:30
18:15-23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
07:00 - 23:00
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
Breareds hallen
ons  8/11
16:00 - 19:00
16-17
17-18
18-19
Matcher
Unihocplanen
Warberg - P0820:00 Warberg IBF - Träslövsläge IF2023-11-0619:30-21:30
Warberg - IBF Herr div 220:00 Warberg IBF - Särö IBK2023-11-0719:30-22:00
Warberg - F1118:15 Warberg IBF - Varla IBK2023-11-0818:00-19:30
Warberg - IBF Damjunior20:15 Warberg IBF - Varla IBK2023-11-0919:45-22:15
Warberg - IBF Herrjunior19:00 Warberg IBF - Varla IBK2023-11-1018:30-21:00
Warberg IBF - Sammandrag09:00 Pojkar Grön Lätt m.MV2023-11-1108:30-12:30
Warberg - P0914:15 Warberg IBF - Onsala IBK2023-11-1114:00-15:30
Warberg - U1609:00 Warberg IBF - Varla IBK2023-11-1208:30-10:00
Warberg - U1610:15 Lindås IBK - FBC Engelholm2023-11-1210:00-11:15
Warberg - F09/1011:30 Warberg IBF - Onsala IBK2023-11-1211:15-12:45
Warberg - U1613:00 Varla IBF - FBS Engelholm2023-11-1212:45-14:00
Warberg - U1614:15 Warberg IBF - Lindås IBK2023-11-1214:00-15:15
Warberg - P0915:30 Warberg IBF - Halmstad IBK2023-11-1215:15-16:45
Warberg - U1617:00 Lindås IBK - Varla IBK2023-11-1216:45-18:00
Warberg - U1618:15 FBC Engelholm - Warberg IBF2023-11-1218:00-19:15

Stadaxplanen
Warberg - F1212:30 Warberg IBF - Varla IBK2023-11-1112:00-13:45
Warberg - P1214:00 Warberg IBF - Frillesås FF2023-11-1113:45-15:15
Warberg - P1115:30 Warberg IBF - Fyllinge IBK2023-11-1115:15-16:45
Warberg - F1212:30 Warberg IBF - Bua IF2023-11-1212:00-13:45
Warberg - P1114:00 Warberg IBF - Tvååkers IBK2023-11-1213:45-15:15
Warberg - P1215:30 Warberg IBF - Sandö IBK2023-11-1215:15-16:45
Warberg - IBF Herr div 417:15 Warberg IBF - IBK Puma2023-11-1216:45-19:15

Dina Försäkringarplanen

Teorirum

Teorirum, entré

Träningsyta SWC

Teorirum, entré
Sparbanken Wictory Center
 DATUM TID LAG MOTST�NDARE
 231106 20:00 Warberg IBF P08  Träslövsläge IF Herrjr
 231107 20:00 Warberg IBF Herr Div2  Särö IBK Herr
 231108 18:15 Warberg IBF F11  Varla IBK F11/12
 231109 20:15 Warberg IBF Junior  Varla IBK DJ
 231110 19:00 Warberg IBF Junior  Varla IBK HJ-lag
 231111 12:30 Warberg IBF F12 Svart  Varla IBK F11/12 1
 231111 14:00 Warberg IBF P12 Blå  Frillesås FF P12 Grön
 231111 14:15 Warberg IBF P09 Blå  Onsala IBK P 08 Svart
 231111 15:30 Warberg IBF P11 Blå  Fyllinge IBK P10/11
 231112 09:00 Warberg IBF  Varla IBK
 231112 10:15 Lindås IBK  FBC Engelholm
 231112 11:30 Warberg IBF F09/10 blå  Onsala IBK F09/10
 231112 12:30 Warberg IBF F12 Blå  Kustens IF F12/13 Svart
 231112 13:00 Varla IBK  FBC Engelholm
 231112 14:00 Warberg IBF P11 Svart  Tvååkers IBK P10/12
 231112 14:15 Warberg IBF  Lindås IBK
 231112 15:30 Warberg IBF P09 Svart  Halmstads IBK P 07/09*
 231112 15:30 Warberg IBF P12 Svart  Sandö IBK P12
 231112 17:00 Lindås IBK  Varla IBK
 231112 17:15 Herr IBF Div.4  IBK Puma Herr
 231112 18:15 FBC Engelholm  Warberg IBF
2